משרד עורכי דין מקרקעין

רכישת דירה היא ללא ספק העסקה הגדול ביותר אשר עושה כל אדם במהלך חייו ולכן אין זה פלא שהיא מלווה בחששות ופחדים רבים. איש אינו רוצה ליפול וכולם רוצים לדעת שהם עושים עסקה נכונה וטובה ולכן במקרים מסוג זה לא כדאי בכלל להתחיל את התהליך ללא סיועו של עורך דין מקרקעין מומלץ אשר ילך אתכם יד ביד לאורך הדרך. מחפשים אחר עורך הדין הנכון עבורכם? פנו עוד היום לעורך דין רונן טיב.

איך תמצאו עורך דין מקרקעין מומלץ?

מספר עורכי הדין בישראל רק הולך ועולה מידי שנה בשנה ועל מנת למצוא את האדם הנכון ביותר בעבורכם תצטרכו לעשות בחינה מעמיקה. על הבחינה להיות כוללת מספר פרמטרים עיקריים:

בחירת עורך הדין הנכון

רכישה של דירה חדשה או דירה יד שנייה אינה דבר של מה בכך. זוהי עסקה גדולה הדורשת הבנה עמוקה של כל התהליך. במקרים מסוג זה לא מומלץ לזלזל וחשוב להיעזר בעורך הדין הטוב והמקצועי ביותר שיעזור לכם לעבור את התהליך ללא חשש ועם תחושת ביטחון גדולה שאתם נמצאים בידיים טובות. זקוקים לעורך דין מקרקעין מוצלח? זה הזמן לפנות לעורך דין רונן טיב. לעו"ד טיב ניסיון רב ועשיר של שנים רבות בהובלת עסקאות מסוג מקרקעין.

בעזרת היכרותו העמוקה עם התחום תוכלו גם אתם לצלוח את העסקה ללא תקלות.

רכישה של דירה חדשה הינה חלומו של כל ישראלי באשר הוא ולכן היא מלווה בהתרגשות גדולה עד מאוד. אך לצד השמחה הרבה לרוב יתעוררו גם חששות לא מעטים ואף פחדים. על מנת לסגור את העסקה בשלום וללא נזקים חשוב לבחור משרד עורכי דין מקרקעין מקצועי ובעל ניסיון אשר ילווה אתכם מתחילתו של התהליך ועד סופו. אחד מהמשרדים הטובים ביותר כיום הוא משרדו של עורך דין רונן טיב.

איך תבחרו משרד עורכי דין מקרקעין?

תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא חשוב וקריטי עד מאוד שכן הוא זה אשר יבטיח לכם בוודאות כי עשיתם את העסקה הטובה ביותר בעבורכם. על מנת לבחור את המשרד הנכון היעזרו בטיפים הבאים:

עורך דין מקצועי ללב שקט

אם אתם עומדים בפני עסקה אשר לבטח תשפיע רבות על עתידכם אל תעשו אותה לבד. עסקאות נדל"ן הן עסקאות אשר כוללות פרטים קטנים וסעיפים רבים אשר רק עורך דין לענייני נדל"ן מכיר. חפשו אחר משרד עורכי דין מקרקעין מקצועי ובעל ותק אשר ישמח להיות לכם לעזר בתהליך ובתקופה רגישה מעין זאת. זקוקים לעורך דין בעל ניסיון? עורך דין רונן טיב הינו בעל המקצוע הנכון בעבורכם. בעזרת ניסיון של שנים רבות בתחום וחקירה של מספר רב של תיקי מקרקעין גם אתם תוכלו להרגיש שאתם בידיים בטוחות. השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

קרדיט: freepik

עורך דין לענייני מקרקעין

מזל טוב! אתם עומדים לפני רכישה של דירה חדשה אך רגע לפני שאתם חותמים על החוזה מומלץ שתעבירו אותו לידיו של עורך דין לענייני מקרקעין. עסקת מקרקעין היא ללא ספק העסקה הגדולה ביותר אותה עושה אדם במהלך חייו ועל מנת שלא ליפול בה מומלץ להיעזר בסיוע מקצועי של עורך דין. מחפשים סיוע שכזה? עורך דין רונן טיב ישמח להיות האיש שיהיה לכם לעזר.

כל מה שחשוב לדעת על עורך דין לענייני מקרקעין

עסקאות מקרקעין נעשות מידי יום. חלקן נעשות על הדרך הטובה ביותר אך לצערנו חלקן נופלות, לא נעשות נכונה וגורמות לנזקים רבים שמשפיעים באופן ישיר על עתידו של האדם. על מנת שלא ליפול בצורה כזאת חשוב מאוד למצוא עורך דין לענייני מקרקעין שיעמוד לצדכם.

לא כל עורך דין רגיל יכול לעסוק בדיני מקרקעין שכן מדובר בהתמחות בפני עצמה. כלומר, הדבר הראשון עליכם אותו לבחון כאשר אתם בוחרים עורך דין הוא שיש לו את ההתמחות הנכונה. ההתמחות מקנה לעו"ד את ההבנה העמוקה ביותר בכל תהליך קריאת החוזה וכן ההבנה של תכניות הבנייה.

כמו כן, אמנם חשוב מאוד לתת הזדמנות לבעלי מקצוע בתחילת דרכם אבל דווקא משום שמדובר בתחום רגיש ועדין עד מאוד מאוד מומלץ לחפש אחר עו"ד ותיק. ככל שמספר השנים רב יותר כך ההיכרות של עורך הדין תהיה רבה ועמוקה יותר בתחום וניסיונו כמובן הולך וגדל וזה בדיוק האדם לו אתם זקוקים.

בחירת עורך דין נכונה

רבים מאתנו חולמים על הרגע בו נצליח סוף סוף לרכוש את הדירה הראשונה שלנו. לא משנה אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה אל לכם לעשות את העסקה הזאת לבד. אין דבר מתסכל יותר מאשר להבין כי הנחתם את כספכם על קרני הצבי. החלטות גדולות וחשובות עושים רק בעזרת עורך דין לענייני מקרקעין אשר עומד לצדכם. עורך דין רונן טיב הוא ללא ספק האיש הנכון עבור משימה מעין זאת. לעו"ד טיב ניסיון לא מבוטל בדיני מקרקעין, תכנון ובינוי מול הרשויות האזרחיות וכן משרדי ממשלה ועיריות. לפרטים נוספים השאירו טלפון ומשרדינו ישמח לעמוד לשירותכם.

מכר, רכישה, שכירות וקומבינציה במקרקעין:

ייצוג לקוחות בענייני תכנון ובנייה:

ייצוג לקוחות בבתי משפט:

תמ”א 38